D-Marin World – August 2012

Waeco Tekne Buzdolapları
Waeco marka tekne buzdolapları, yüksek dış ortam sıcaklığında bile mükemmel soğutma performansı, çok yönlü kullanım sağlıyor. Bunlar kompresörlü soğutucuların tipik özellikleri. +10°C ile -18°C ısı aralığında kendisini kanıtlamış kompresörlü soğutucular, evinizdeki buzdolabı kadar güçlüdürler ve her yerde de kullanabilirler. Yat veya teknede, arabada veya motorkaravanda, evde veya yazlıkta. Her nerede olursanız olun, soğutma konforunun tadını çıkarın! Buzdolabı, mutfak ürünleri, güvenlik ekipmanları, rüzgar jeneratörü gibi tekneniz için ihtiyacınız olan tüm ürünlere web sayfasından ulaşabilir, ürünlerin özellikleri, ölçüleri ve fotoğrafılarını inceleyebilirsiniz.

Waeco Marine Refrigerators
The Waeco brand marine refrigerators offer perfect cooling performance and versatile use, even under high environmental temperatures. These are the typical features of compressor refrigerators. The refrigerators, which have demonstrated themselves at the +10°C to -18°C temperature range, are equally powerful as the caravan, at the home or the summer house. Anywhere you go, enjoy the comfort of refrigeration!
You may Access all products you may require for your boat, such as refrigerators, kitchen appliances, security equipment, wind generators at the website. You may examine the product specifications dimensions and photographs.
www.marinbuzdolabi.com

KAYNAK: D Marin World