D-Marin World – August 2012

WAECO PerfectCoffee MC o8
Teknede taze pişirilmiş bir fincan kahveye kim hayır diyebilir! İstediğiniz gibi bir kahve keyfi için; WAECO PerfectCoffee MC o8 tam aradığınız ürün. Kısa zamanda 8 fincana kadar kahveyi hazırlıyor ve pişirme işleminden sonra emniyet için kendisini otomatik olarak kapatıyor. İzolasyonlu demlik, kahveyi uzun süre sıcak ve aromatik olarak muhafaza ediyor. Özel olarak mobil kullanımlar için geliştirilmiş ve yer kazandıracak şekilde tasarlanmış ürün 12 Volt veya 24 Volt seçeneği ile sunuluyor.
Ürünün detaylarını web sitesinden inceleyebilir, satın almak için 0212 217 00 01 telefonu arayarak sipariş verebilirsiniz.

WAECO PerfectCoffee MC o8
Who can say ‘’no’’ to a freshly brewed cup of coffee on the boat! Fort he coffee pleasure you are looking for, the WAECO PerfectCoffee MC o8 is exactly what you need. It makes up to 8 cups of coffee within no time, and turns itself off automatically after brewing, for reasons of safety. The insulated pot keeps the coffee warm and aromatic for a long period of time. The product, which has been specifically developed for mobile use and designed to save space, is offered with the 12 Volt or 24 Volt options. You may examine the details on the product at the website and you may call at 0212 217 00 01 to purchase it and place your order.
www.marinbuzdolabi.com

KAYNAK: D Marin World