Deniz Dünyası – March 2012

Aya Grup A.Ş ile derbi maçına gitmeye ne dersiniz ?

‘’Keyfiniz Yarım Kalmasın’’ sloganı ile yola çıkıp, marin sektöründe adından söz ettiren marinbuzdolabi.com özel müşterilerini  5 Şubat 2012 tarihinde Fenerbahçe – Beşiktaş derbi maçına götürdü.

Firma ortakları Gamze Kaya ve Abdurrahman Kaya, futbola olan özel ilgilerini iş dünyası ve seçkin müşterileri ile birleştirdi. Şükrü Saraçoğlu’nda gerçekleşen derbi maçının atmosferi sayesinde yoğun ve yorucu iş ortamından bir nebze uzaklaşıp müşterileri ile keyifli saatler yaşadılar. 18 Mart 2012 tarihinde Şükrü Saraçoğlu stadyumunda gerçekleştirilecek Fenerbahçe – Galatasaray derbi maçında da aynı etkinliği yapmayı planlayan firma 5 şanslı kişiyi derbi maçına götürecek.

Sizde derbi maçına gitmek isterseniz, yapmanız gereken; www.marinbuzdolabi.com ya da 0212 217 00 01 numaralı telefondan arayarak seçtiğiniz ürünlerden 1000 euro ve üstü alışveriş yapmanızdır. Bu alışveriş sayesinde tekneniz için buzdolabı, fırın, ocak, rüzgar jeneratörü gibi ürünlere sahip olabilir aynı zamanda derbi maçına gitme imkanına sahip olabilirsiniz.

KAYNAK: Deniz Dünyası Dergisi